Post

Zajrzyj do mojej nowej książki kucharskiej!

Uzupełnij poniższe zdanie:

Gotowanie obiadu każdego wieczoru...

A. jest naprawdę ważne i pozwala mi wyrazić miłość do mojej rodziny oraz przekazać nasze wartości związane z jedzeniem.

B. Może czasami sprawiać wrażenie przykrego obowiązku pod koniec bardzo długiego dnia.

C. Sprawia, że chcę wybiec z krzykiem przez tylne drzwi, wskoczyć do mojego minivana i pojechać daleko, daleko stąd. Albo przynajmniej do najbliższej restauracji.

D. Wszystko to, co powyżej

Jeśli odpowiedziałeś D, Dinnertime Survival Guide jest dla ciebie.

Kiedy pisałem tę książkę, chciałem być przede wszystkim szczery w jednej sprawie: dostać obiad na stole każdej nocy jest trudne. Każdy, kto mówi ci, że jest inaczej, kłamie. Albo ma schowek z pojemnikami na jedzenie na wynos ukryty na dnie swojego kosza na śmieci.

Chociaż ta książka nie rozwiąże wszystkich twoich problemów (to się nazywa kucharz na żywo), celem jest, aby kolacja była o wiele łatwiejsza do wyciągnięcia poprzez zmierzenie się z 10 największymi przeszkodami stojącymi między tobą a domowym posiłkiem, jak...

  • Szalenie wybredni zjadacze: To jest rozdział 5, "Nie jestem kucharzem krótkiego zamówienia!".
  • Szalone harmonogramy, które mają każdy idzie w różnych kierunkach: To jest rozdział 7, "Nikt nie jest w pobliżu, aby zjeść to w każdym razie"
  • Średni przypadek apatii dinnertime: To jest ostatni rozdział, "Szczerze mówiąc, po prostu nie czuję się jak to".

Zawiera on 150 przepisów (z mojej własnej kuchni, kilku ulubionych blogerów i profesjonalistów z Cooking Light) dostosowanych do każdego konkretnego wyzwania, takich jak Peanutty Stir-Fry, T-Riffic Tilapia Tacos, Cheesy Mini Meat Loaves i Chocolate Awesomeness Brownies. Na wszystkich stronach znajdziesz też "Szalone sztuczki, które naprawdę działają", skróty i wskazówki kulinarne oraz mądre samorodki mądrości od czytelników Real Mom Nutrition.

Jeśli gotowanie jest dla ciebie ważne, ta książka pomoże ci robić to częściej - bez utraty zmysłów. (A jeśli od czasu do czasu, wołają "Wujek!" i służyć wszystkim zwały miski płatków na kolację, dobrze, znasz mnie. Nie będę osądzać.)

Dinnertime Survival Guide idzie na sprzedaż w następny wtorek 22 kwietnia, ale można wstępnie zamówić swój egzemplarz na Amazon tutaj.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz