Post

Moje ulubione pakowane produkty spożywcze

Podziękowania dla Applegate za sponsorowanie tego posta!

W ciągu ostatnich kilku lat podjęłam świadomą decyzję o przygotowywaniu większej ilości jedzenia od podstaw. Ale nadal kupuję żywność pakowaną (przeczytaj "Wyznanie kucharskie: Nie nadążam!"). Kilku czytelników poprosiło mnie o więcej szczegółów na temat rodzajów pakowanych produktów, które kupuję, więc chciałam podzielić się kilkoma z moich ulubionych.

Wybierając żywność w opakowaniach, zawsze czytam etykiety, szukając prostej listy składników i żywności, która jest naturalnie bogata w składniki odżywcze (nie czegoś mocno przetworzonego, co zostało napompowane witaminami i minerałami). Ponieważ mam ograniczony budżet na żywność, cena również jest ważna. Więc chociaż wiem, że naturalne rynki żywności są pełne wspaniałych pakowanych opcji, wszystko na tej liście można znaleźć w zwykłym sklepie spożywczym lub Target w całkiem rozsądnej cenie (z wyjątkiem "Splurge Snack").

Masło orzechowe: Smucker's Natural

Tylko orzeszki ziemne i sól, a do tego gęsta, ziarnista, satysfakcjonująca konsystencja.


Kiełbasa śniadaniowa: Applegate Chicken & Apple

Składniki to kurczak, suszone jabłka, woda, miód i przyprawy. Bez antybiotyków. I mój czwartoklasista może teraz zrobić jajka i kiełbasę dla siebie i swojego młodszego brata rano wszystko sam. Alleluja!


Mrożone Frytki: Cascadian Farm Shoe String French Fries

Mają wygląd frytek z fast foodów, ale są wykonane z organicznych ziemniaków i nie mają prawie żadnego dodatku sodu - więc można posypać jakkolwiek dużo (lub mało) soli chcesz.


Krakersy: Triscuits

Tylko trzy składniki - pszenica, olej i sól. Podoba mi się, że te krakersy, w przeciwieństwie do niektórych innych, nie mają dodatku cukru. Honorowe wyróżnienie: Wasa crispbreads, które są obfite i satysfakcjonujące, a także pyszne z posmarowaniem naturalnym masłem orzechowym lub plasterkiem roztopionego sera.


Płatkiśniadaniowe: Barbara's Puffins

Tylko 5 gramów cukru na porcję (to trochę więcej niż 1 łyżeczka), ale wystarczająco słodkie, aby sprawić przyjemność moim dzieciom. Wyróżnienia: Przeczytaj "Moje 5 ulubionych płatków śniadaniowych w pudełkach".


Przekąska: Liofilizowane owoce Simply Balanced (w Target)

Zawierają tylko owoce i smakują jak wyjątkowy przysmak. To jest to, co kupuję moim dzieciom w Target, kiedy ciągnąłem je na zbyt wiele spraw.


Baton energetyczny: Batony KIND

Krótka lista składników i duże kawałki orzechów, suszonych owoców i nasion. Wyróżnienie honorowe: Larabars, ponieważ uwielbiam ich super proste listy składników i (w niektórych przypadkach) brak dodatku cukru.


Mac-n-Cheese w pudełku: Hodgson Mill Whole Wheat

Pełnowartościowy makaron pszenny i brak neonowych kolorów. Wyróżnienie honorowe: Annie's Organic Whole Wheat Shells & White Cheddar.


Chcesz więcej pomysłów? Prevention Magazine niedawno opublikował swoje "100 nagród za najczystszą żywność w opakowaniach" za rok 2014. Kilka z tych marek - w tym Smucker's, Cascadian Farms i Applegate - również znalazło się na tej liście.

Jakie są TWOJE ulubione pakowane produkty spożywcze?

Ujawnienie informacji: Cieszę się, że w tym roku współpracuję z Applegate jako członek ich Rady Doradczej, ponieważ jest to marka, którą kupuję i szanuję. Otrzymałam wynagrodzenie za mój czas. Wszystkie wyrażone opinie są moje własne.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz