Post

Brzoskwiniowe maślankowe Chai Smoothie

To brzoskwiniowe maślankowe chai smoothie jest pełne probiotyków z maślanki i przeciwutleniaczy z herbaty chai!

Yay dla pogody na smoothie! Czas podzielić się moją najnowszą smoothie obsesją - to brzoskwiniowe smoothie z dodatkiem herbaty chai!

Chociaż czuję się jak brzoskwiniowa pogoda, to nie jest to jeszcze sezon na brzoskwinie, więc będziemy musieli polegać na mrożonych brzoskwiniach, aby przygotować tego złego chłopca. Jestem tak wielką fanką mrożonych brzoskwiń. Absolutnie uwielbiam świeże brzoskwinie, zwłaszcza mieszkając w Południowej Karolinie, aka prawdziwy stan brzoskwini. Ale naprawdę myślę, że ktoś rzucił na mnie klątwę, jeśli chodzi o brzoskwinie. Dostanę najświeższe, najpiękniejsze brzoskwinie z targu rolniczego i w ciągu 24 godzin w naszym domu przejdą od ideału do spleśniałego, mięsistego bałaganu. Doprowadza mnie to do szału! Dostaję przypadek sezonowego zaburzenia odżywiania za każdym razem, gdy widzę brzoskwinie na targu, próbując zjeść je wszystkie, zanim się zepsują!

Połączenie brzoskwini z chai może brzmieć nieco dziwnie, ale brzoskwinie mają podobny profil smakowy do mango, owocu powszechnie używanego w kuchni indyjskiej i stanowiącego naturalną parę z przyprawami chai. Ten przepis został zainspirowany przepisem z Root to Leaf, jednej z moich ulubionych sezonowych książek kucharskich.


Brzoskwiniowe maślankowe chai smoothie

Służy 1

Jeśli chcesz dodać trochę białka do swojego smoothie, preferuję Kura - białko serwatkowe z zielonki lub Vega - białko wegańskie.

Składniki

  • 1 filiżanka mrożonych brzoskwiń

  • 1 filiżanka maślanki

  • 1/2 miarki waniliowego białka w proszku (opcjonalnie)

  • 1 torebka herbaty chai

Instrukcje

  1. Umieścić wszystkie składniki w blenderze i mieszać do uzyskania puree. Podawać natychmiast.


Więcej przepisów na sezon smoothie:

Kurkuma Smoothie z Mango

Smoothie z czerwonego aksamitu

Klasyczne zielone smoothie

Komentarze (0)

Zostaw komentarz