Post

Pomysły na catering na przyjęcie urodzinowe dla dzieci

Urodziny znaczą dla dzieci bardzo wiele i są wspaniałą okazją do stworzenia niezapomnianych wspomnień. Większość dzieci to wybredni niejadkowie, więc musisz bardzo uważać na to, co dla nich przygotowujesz. Ponieważ jest to chwila, która zdarza się raz na jakiś czas, nie próbuj narzucać dzieciom ograniczeń dotyczących zdrowego odżywiania. Pozwól im zjeść to, co lubią najbardziej, co sprawi, że będzie to dla nich niezapomniane wydarzenie. Nie oznacza to jednak, że powinieneś być lekkomyślny. Najpierw należy zbadać gusta i preferencje wszystkich dzieci, aby ustalić, jakie są ich szczególne upodobania żywieniowe. Ponieważ wybór potraw, które dobrze smakują dzieciom, nie jest łatwym zadaniem, ten artykuł pomoże Ci, opisując najlepsze pomysły na catering z okazji urodzin dziecka.
  • Chleb wróżki

Jest to chleb pokryty kolorową posypką cukrową, a najlepsze jest to, że jest dostępny w najróżniejszych kształtach, dzięki czemu świetnie trafia w gusta dzieci. Kolorowa posypka cukrowa przyciąga dzieci, a różne kształty sprawiają, że kojarzą one chleb z różnymi przedmiotami do zabawy dla dzieci. Jest to świetny pomysł na poczęstunek z okazji urodzin dziecka, ponieważ chleb można upiec w domu i za pomocą noża do sera nadać mu dowolny kształt, pasujący do motywu przewodniego przyjęcia. Kolorowy cukier jest łatwo dostępny w lokalnych sklepach spożywczych.

  • Tęczowe babeczki

Na przyjęciu urodzinowym dla dzieci nie może zabraknąć babeczek. To najlepszy pomysł na zorganizowanie przyjęcia urodzinowego dla dzieci, ponieważ masz niemal pewność, że wszystkie dzieci dostaną taką samą porcję deseru. Aby stół z deserami był jeszcze bardziej kolorowy i ekscytujący, dodaj kilka barwników spożywczych, a dzieci będą wracać po więcej. Babeczki są świetne, ponieważ dostarczają dzieciom wystarczająco dużo energii, aby mogły kontynuować zabawę na świeżym powietrzu.

  • Kształtne mini kanapki

Kanapki na przyjęciu urodzinowym dziecka to kolejna świetna okazja, aby dostarczyć dzieciom wystarczającą ilość kalorii, a jednocześnie zadbać o ich zdrowie dzięki warzywom. Przygotowując kanapki, pamiętaj, aby były one małe, aby dzieciom łatwo było je pogryźć. Aby było jeszcze zabawniej i pasowało do motywu przewodniego przyjęcia, możesz pokroić chleb w zabawne kształty dla dzieci, używając noża do sera. Do przygotowania kanapek użyj różnych past serowych, mięsa, ogórków i sałatek liściastych.

  • Różdżki owocowe

Nawet jeśli chcesz zadowolić dzieci słodkimi przekąskami i wszelkiego rodzaju chrupkami, nie chcesz ich faszerować. Zamiast tego podaj im kilka kawałków owoców. Ponieważ większość dzieci jest wybredna, spróbuj sałatki owocowej na patyku. Na szczycie podstawy patyczka połóż kilka arbuzów o różnych kształtach. Uformowane kawałki arbuzów umieszcza się na podstawie patyczka, aby zachęcić dzieci do zjedzenia owoców, ponieważ większość z nich nie lubi owoców. Możesz użyć nożyka do sera, aby nadać arbuzowi różne zabawne kształty.

  • Taco Bar

Dzieci zawsze lubią tacos, więc upewnij się, że będą się nimi delektować podczas przyjęcia urodzinowego Twojego dziecka. Większość ludzi odrzuca pomysł przyrządzenia tacos, ponieważ dodają dodatki jeden po drugim, a na koniec zapominają o innych. Sekretem przygotowania wspaniałych tacos jest przygotowanie listy wszystkich składników na dzień przed przyjęciem. Pomoże to ograniczyć zamieszanie i ilość pracy w dniu przyjęcia. Upewnij się, że dodałeś trochę wołowiny, kurczaka i warzyw, aby dzieci miały w czym wybierać. Nawet jeśli to zrobisz, pamiętaj, aby ustawić bar w pokoju z łatwą do umycia podłogą, ponieważ z dziećmi na pewno zrobi się bałagan.

  • Mini Pizze

Może się to wydawać pozorne, ale przyjęcie urodzinowe dla dzieci bez pizzy jest dalekie od zabawy. To dlatego, że pizza jest numerem 1 wśród dań pikantnych na wszelkiego rodzaju imprezach, a urodziny dziecka nie są inne. Użyj noży do sera, aby nadać im zabawne kształty, a następnie ułóż je na dużym półmisku. Ta prosta, wspólna pizza będzie im się kojarzyć z zabawą i będzie tematem rozmów w okolicy przez wiele dni.

Dzieci są bardzo niecierpliwe, co oznacza, że musisz podnieść swoje umiejętności kulinarne. Jeśli zdecydujesz się na wynajęcie firmy cateringowej, pamiętaj, aby wybrać świetną firmę, która potrafi przygotować wspaniałe dania, ponieważ większość dzieci jest wybredna. Powinien on być także elastyczny, ponieważ preferencje dzieci zmieniają się wraz z ich nastrojami. Co najważniejsze, powinna być wystarczająco sprawna, ponieważ dzieci nie lubią czekać na posiłek.