Post

Dołącz do ruchu HealthifyIndia

~Inicjatywa przemysłu, aby doprowadzić milion Hindusów do zdrowszego stylu życia przy użyciu technologii~.

Delhi, 30 kwietnia, 2015; HealthifyMe, zdrowie & fitness app, we współpracy z Godrej Nature's Basket, Manipal Hospitals, Medanta - The Medicity, Apollo Centre for Obesity, Diabetes i Endocrinology (ACODE) i TheHealthSite.com jest przygotowany do prowadzenia Indii w podróż do zdrowszego jutra z ich HealthifyIndia (#SwasthBharat) kampanii. Inicjatywa przemysłu sygnalizuje ambitny plan przeniesienia miliona Hindusów do przyjęcia zdrowego stylu życia do końca roku i do skali, że liczba do crore w ciągu najbliższych trzech lat.

Partnerzy wspólnie oferują około 100 milionów euro w produktach i usługach na rzecz sprawy każdemu, kto podejmie zobowiązanie HealthifyIndia lub Swasth Bharat. Aby złożyć zobowiązanie, każdy może wejść na stronę HealthifyIndia.com lub pobrać aplikację HealthifyMe. Po podjęciu zobowiązania, użytkownik otrzymuje od partnerów branżowych produkty i usługi o wartości ponad 1 000 Rs., które umożliwiają mu/jej realizację tego zobowiązania.

Korzyści te obecnie obejmują: Oprogramowanie do śledzenia kalorii o wartości Rs 300 od HealthifyMe, kupony na zdrową żywność (o wartości Rs 300) przez Godrej Nature's Basket, kupony na bezpłatne badania przesiewowe i kontrole medyczne przez Manipal, Apollo ACODE i Medanta - The Medicity o wartości około Rs 400 każdy i setki artykułów na temat zdrowszego życia fitness przez TheHealthSite.com - The No.1 Indian health site.

Minister Zdrowia J P Nadda flagą wydarzenia wcześniej w tym tygodniu i kampania jest teraz na żywo.

Te kupony są dostarczane przez HealthifyMe app i HealthifyIndia.com stronie internetowej.

Minister zdrowia J P Nadda, podejmując zobowiązanie HealthifyIndia, akcje, "Cieszę się, widząc wykorzystanie technologii smartfonów do innowacyjnych odpowiedzi na choroby stylu życia. Życzę HealthifyIndia wszystkiego najlepszego".

Tushar Vashisht, Cofounder & CEO HealthifyMe i kluczowy architekt stojący za misją, "Jestem dumny z zespołu, który mamy tu dzisiaj jako partnerzy założyciele HealthifyIndia - Sześć wspaniałych korporacji, zjednoczonych przez sprawę, zainspirowanych poczuciem celu i ambicją zmiany Indii na lepsze. Razem zaczynamy od korzyści w wysokości 1 000 Rs, ale do końca roku jestem przekonany, że zwiększymy tę kwotę wielokrotnie wraz z dołączaniem kolejnych partnerów do platformy."

Pan Mohit Khattar, CEO & MD Godrej Nature's Basket, dzieli się "Cieszymy się, że możemy współpracować z HealthifyMe i wspólnie pracować nad tym, aby Indie stały się zdrowszym i sprawniejszym narodem. Godrej Nature's Basket poprzez różne inicjatywy i szeroki asortyment zdrowszych produktów alternatywnych w swoich sklepach, zawsze wierzył w umożliwienie zdrowszego stylu życia dla swoich klientów. Jesteśmy zaangażowani w promowanie inicjatywy 'HealthifyIndia' na wszystkich naszych platformach i sprawimy, że to szlachetne przedsięwzięcie zakończy się sukcesem."

Dr Sudarshan Ballal, Medical Director & Chairman - Medical Advisory Board, Manipal Health Enterprises Pvt Ltd, dodaje: "Choroby związane ze stylem życia są na fali wznoszącej, a obciążenie z tego tytułu (choroby niezakaźne) wyprzedziło obciążenie chorobami zakaźnymi (choroby zakaźne). Wynika to z szybkiego i gorączkowego rutyny, gdzie staje się trudne do śledzenia jednego spożycia kalorii i wydatków w formie ćwiczeń. HealthifyMe nie tylko pomaga w monitorowaniu kalorii, ale także zaszczepia kulturę zdrowego stylu życia. Innowacyjna technologia doprowadziła do innowacji medycznych, które pomagają ludziom w modyfikacji ich stylu życia i nawyków żywieniowych, co prowadzi ich do dłuższego produktywnego i wolnego od chorób życia. To rzeczywiście jest przyszłość medycyny".

Dr Ambrish Mithal, Przewodniczący - Medanta Division of Endocrinology, Medanta - The Medicity, Padma Bhushan 2015, dzieli się swoją opinią: "Przewlekłe zaburzenia stylu życia, takie jak cukrzyca, otyłość i choroby serca dotykają młodego pokolenia i są największymi wyzwaniami zdrowotnymi, przed którymi stoją Indie. Zarządzanie i zapobieganie chorobom przewlekłym, zwłaszcza cukrzycy i otyłości, wymaga nacisku na udział pacjentów. Narzędzia takie jak HealthifyMe nie tylko prowadzą pacjentów w sposób ciągły podczas interakcji z zespołami opieki zdrowotnej, ale także poprawiają przestrzeganie i stosowanie się do zaleceń, które są kluczem do sukcesu w zarządzaniu."

Dr. Subhash Kumar Wangnoo - M.D. (Medycyna), D.M. (Endokrynologia), F.R.C.P. (Londyn), Senior Consultant Endocrinologist and Diabetologist at Apollo ACODE, shares, "Lifestyle related diseases like diabetes, hypertension, obesity are on the rise due to the increased caloric intake and lack of physical activity. Coraz więcej pacjentów, u których diagnozuje się te problemy to dzieci, młodzież i młodzi dorośli. W dobie technologii informatycznych kampania "Swasth Bharat" będzie w stanie zmotywować ludzi do wprowadzenia pożądanych zmian w stylu życia, aby zapobiegać tym przewlekłym chorobom i radzić sobie z nimi."

Dr Reshma Nayak, Business Head & Editor of TheHealthSite.com Indie.com grupa witryn mówi: "Na TheHealthSite.com, naszym głównym celem jest tworzenie świadomości zdrowotnej wśród Hindusów. Chociaż udało nam się to zrobić w dużym stopniu i nasze numery są dowodem, biorąc świadomość do działania był na naszych umysłach ostatnio. I partnerstwo z HealthifyMe dla tej kampanii wydawało się właściwą rzeczą do zrobienia".

O HealthifyMe:

HealthifyMe (HealthifyMe.com) to pierwszy na świecie i największy indyjski tracker kalorii, który pozwala użytkownikom schudnąć i śledzić ich jedzenie i ćwiczenia za pośrednictwem smartfona lub komputera. Aplikacja jest darmowa i obecnie dostępna zarówno na Androida jak i iOS. Jako część HealthifyMe Premium, użytkownicy mają szansę na interakcję z zespołem dietetyków, ekspertów fitness i instruktorów jogi za pośrednictwem aplikacji. Ci eksperci craft plan, który jest oparty na potrzebach użytkownika i będzie działać z realiami ich stylu życia. Korzystając z pomocy ekspertów i technologii, ponad 100 000 użytkowników skorzystało z HealthifyMe i osiągnęło swoje cele - czy to utrata wagi, zdrowe odżywianie czy utrzymanie dobrej kondycji. Obecnie HealthifyMe jest również wykorzystywana w placówkach klinicznych, takich jak Apollo i Medanta w Delhi oraz Manipal Hospital w Bangalore w połączeniu z Centrami Endokrynologii, Kardiologii i Zdrowia Prewencyjnego.

O Godrej Nature's Basket:

Godrej Nature's Basket to detaliczne przedsięwzięcie grupy Godrej, które jest obecnie głównym miejscem sprzedaży detalicznej w Indiach, oferującym wysokiej jakości żywność z całego świata. Rozpoczęta w 2005 roku jako jeden sklep ze świeżą żywnością, dziś przekształciła się w sieć detaliczną dla smakoszy z 33 sklepami premium strategicznie zlokalizowanymi w głównych punktach ulic w Bombaju, New Delhi, Pune, Bangalore i Hyderabad oraz rosnącą obecnością w kanałach zamówień online i telefonicznych. Sieć sklepów dla smakoszy szczyci się tym, że posiada w swoim asortymencie najlepsze międzynarodowe i krajowe wina, wędliny, mięsa, sery, żywność ekologiczną oraz szeroki wybór makaronów, klusek, napojów, egzotycznych i rzadkich składników, potraw, sosów, przetworów i żywności pakowanej z całego świata. Każda pozycja w asortymencie jest ręcznie wybierana z tego, co najlepsze w Europie, Australii, Azji i USA. Zaspokaja wyrafinowane potrzeby konsumentów miejskich, którzy poszukują autentycznej żywności i składników z całego świata.

O szpitalach Manipal:

Manipal Health Enterprises Private Limited (MHEPL), część Manipal Education & Medical Group (MEMG), jest wiodącym dostawcą usług medycznych zapewniającym wysokiej jakości opiekę zdrowotną w Indiach. Grupa została założona w 1942 roku przez dr T.M.A. Pai i oprócz Manipal Hospitals, MEMG posiada również znaczącą pozycję w dziedzinie edukacji i prowadzi instytucje zajmujące się różnymi dziedzinami.

Działając jako "Manipal Hospitals", jej sieć obejmuje wszystkie poziomy opieki, od podstawowej do czwartorzędowej. Z biegiem lat, zbudowała znaczącą kliniczną i zdrowotną pulę umiejętności lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych i personelu pomocniczego. Kierując się podstawowymi wartościami "Doskonałość kliniczna, zorientowanie na pacjenta i etyczne praktyki", MHEPL zapewnia swoim pacjentom najwyższe standardy opieki zdrowotnej. Sieć szpitali MHEPL obsługuje rocznie ponad dwa miliony pacjentów ze wszystkich części Indii i z zagranicy.

Z flagową placówką opieki czwartorzędowej zlokalizowaną w Bangalore, w Indiach, 8 placówkami opieki trzeciorzędowej, 7 placówkami opieki drugorzędowej i 2 klinikami opieki podstawowej rozsianymi po Indiach i za granicą, dziś Manipal Hospitals z powodzeniem obsługuje i zarządza ponad 5,200 łóżkami. Szpitale Manipal zapewniają kompleksową opiekę leczniczą i profilaktyczną dla wielu pacjentów z całego świata. Manipal Hospitals jest pierwszą placówką w Indiach, która otrzymała akredytację AAHRPP w zakresie standardów etycznych w badaniach klinicznych. Posiada również certyfikaty NABL, NABH i ISO. Manipal Hospitals jest również najbardziej szanowaną firmą szpitalną w Indiach* i najczęściej polecanym przez pacjentów szpitalem w Indiach według badań konsumenckich**.

O Medanta - The Medicity:Medanta - The Medicity to jeden z największych w Indiach instytutów wielospecjalistycznych zlokalizowany w Gurgaon, tętniącym życiem mieście w National Capital Region. Założona przez wybitnego kardiochirurga, dr Naresh Trehan, instytucja została zaprojektowana w celu wniesienia do Indii najwyższych standardów opieki medycznej wraz z badaniami klinicznymi, edukacją i szkoleniami. Skupia ona wybitnych lekarzy, naukowców i badaczy klinicznych w celu wspierania współpracy, multidyscyplinarnych badań, inspirowania nowych pomysłów i odkryć oraz szybszego przekładania postępów naukowych na nowe sposoby diagnozowania i leczenia pacjentów oraz zapobiegania chorobom. Medanta poprzez swoje badania integruje nowoczesne i tradycyjne formy medycyny, aby zapewnić dostępną i niedrogą opiekę zdrowotną.

O Apollo Centre for Obesity, Diabetes and Endocrinology (ACODE), Indraprastha Apollo Hospitals:

Indraprastha Apollo Hospitals, pierwszy w Indiach szpital akredytowany przez JCI, jest spółką joint venture pomiędzy rządem Delhi a Apollo Hospitals Enterprise Limited. Oddany do użytku w lipcu 1996 roku, jest trzecim wysokospecjalistycznym szpitalem opieki trzeciorzędowej założonym przez Apollo Hospitals Group. Apollo Hospitals Delhi posiada wiodący w kraju program przeszczepów nerek i wątroby. ACODE (Apollo Centre for Obesity, Diabetes and Endocrinology) to najnowocześniejszy oddział zajmujący się pacjentami z otyłością, cukrzycą, zaburzeniami metabolicznymi i endokrynologicznymi. Jest to centrum szkoleniowe Master Trainer dla Projektu HOPE w zakresie szkolenia edukatorów diabetologicznych. Apollo Hospitals Delhi jest jedynym szpitalem Apollo, który z powodzeniem prowadzi program DNB Superspeciality w Endokrynologii od ponad 8 lat. ACODE posiada niezależną klinikę podologiczną, z dedykowanym podologiem, a także własne zaplecze do wykonywania dostosowanych do potrzeb pacjentów wkładek do butów. W ACODE pracują edukatorzy diabetologiczni z doświadczeniem w edukacji na temat pomp insulinowych i cukrzycy ciążowej. Edukatorzy diabetologiczni w ACODE poświęcają wiele czasu i wysiłku pacjentom, aby edukować ich w zakresie diety, stylu życia, podawania insuliny, pomp insulinowych; oraz dostarczają im broszury informacyjne dotyczące cukrzycy, otyłości, cukrzycy ciążowej, celiakii itp.

TheHealthSite.com - TheHealthSite.com, najpopularniejsza indyjska strona o zdrowiu w kraju i na świecie, każdego miesiąca odwiedza ją ponad 40 lakh osób. TheHealthSite.com (dawniej health.india.com) została uruchomiona w styczniu 2012 r. z hasłem - "Zdrowie i dobre samopoczucie z Indii, dla Indii". Strona jest dostępna w 4 językach i może być dostępna na telefonach komórkowych, jak również. Szczyci się ponad 500 ekspertami z dziedziny medycyny, fitnessu i urody, którzy współtworzą stronę.

Bądź w formie z HealthifyMe. Zarejestruj się tutaj

Tagi: HealthifyIndie

Komentarze (0)

Zostaw komentarz